Kontakt

1. Sentral administrasjon

Navn Rolle Mobil E-post
Grude Heggen, Michelle 45501325 michelle@norgesfrivilligsentraler.no
Mans, Gijs 98817952 gijs@norgesfrivilligsentraler.no
Sagen Olsen, Jorunn 90877133 jorunn@norgesfrivilligsentraler.no

2. Fylkeskontakter

Fylke Navn Mobil E-post Sentral
Agder Birkedal, Edmund 48005810 edmund.birkedal@blakors.no Blå Kors Posebyen Frivilligsentral
Innlandet Kazemba, Trine Fjeldstad 48141769 post@loten.frivilligsentral.no Løten frivilligsentral
Møre og Romsdal Lianes, Anna anna.lianes@mrfylke.no Molde frivilligsentral
Nordland Fjerdingøy, Wenche 90553402 post@somna.frivilligsentral.no Sømna frivilligsentral SA
Oslo Grevstad, Unni unni.grevstad@bymisjon.no Ullern Frivilligsentral
Rogaland Hatletvedt, Ann Kristin N 90087472 aknh@klepp.kommune.no Klepp frivilligsentral
Troms og Finnmark Lillevik, Rune runelille@gmail.com Stiftelsen Lyngen frivilligsentral
Trøndelag Flåtter, Knut Thorvald 97967278 post@skage.frivilligsentral.no Skage frivilligsentral
Vestfold og Telemark Pettersen, Annichen 90589958 leder@tonsberg.frivilligsentral.no Tønsberg Frivilligsentral
Vestland Nilsen, Bente 90222692 bente.nilsen@kinn.kommune.no Florø frivilligsentral
Viken Buer, Synnøve Torp 94081023 post@trogstad.frivilligsentral.no Trøgstad Frivilligsentral

3. Fylkesgrupper

Fylke / Person Beskrivelse Mobil E-post Sentral
Agder
Innlandet
Aina Bakke 95054228 ainathba@hotmail.com Folldal frivilligsentral
Sæta, Inger Kari 99041280 inger-kari.sata@vaga.kommune.no Vågå frivillighetssentral
Kazemba, Trine Fjeldstad Fylkeskontakt i Innlandet, samt "ungdom" pilot på etappenr. 53, 54 og 55. 48141769 post@loten.frivilligsentral.no Løten frivilligsentral
Møre og Romsdal
Nordland
Fjerdingøy, Wenche 90553402 post@somna.frivilligsentral.no Sømna frivilligsentral SA
Oslo
Rogaland
Klingsheim, Gunhild Damsgård sekretær 97667079 gdk@klepp.kommune.no Klepp frivilligsentral
Hatletvedt, Ann Kristin N Leder 90087472 aknh@klepp.kommune.no Klepp frivilligsentral
Erga, Håvard Bryne Sykkelklubb 90857091 post@bryneck.no Klepp frivilligsentral
Christensen, Vilde Fylkeskommunen 40856973 vilde.christensen@rogfk.no Klepp frivilligsentral
Haaland, Elisabeth Wallace Fylkeskommunen 45141655 elisabeth.wallace.haaland@rogfk.no Klepp frivilligsentral
Vistnes, Elsa Johanne Livsglede for eldre 95728133 evistnes@frisurf.no Klepp frivilligsentral
Thorkelsen, Ann Kristin Sanitetskvinnene - Rogaland 41682653 annkristinthorkelsen@gmail.com Klepp frivilligsentral
Tysse, Guri FFO 90752648 gutyss@online.no Klepp frivilligsentral
Troms og Finnmark
Trøndelag
Helge Meyer 90805020 helgemeyer.pensjonist@gmail.com Skage frivilligsentral
Waaden, Lillian Hofnes 99006598 post@klabu.frivilligsentral.no Klæbu frivilligsentral
Vestfold og Telemark
Vestland
Viken
Eriksen, wenche Viken 2 91635173 post@halden.frivilligsentral.no Trøgstad Frivilligsentral
Kavli, Ingvild VIken fylkeskommune 47239019 ingvildka@viken.no Trøgstad Frivilligsentral
Haugen, Silje Viken 2 40556770 post@eldreliv.no Trøgstad Frivilligsentral

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2022 © Norges Frivilligsentraler